2.kolo čtvrtfinále Play Off

2. kolo čtvrtfinále Play Off BAHL 2023/2024

Foxes – Monsters                                0 : 5         kontumace zápasu ve prospěch týmu Monsters

Stav série           0 : 2

Utkání kontumováno ve prospěch týmu Monsters, pro nenastoupení týmu HC Foxes do zápasu z důvodu velké absence hráčů. Třetí zápas série je v plánu v úterý 13.2 v 21:45h.

HC Nebory „B“ – HC Imperators             2 : 1 s.n.      (0 : 1, 0 : 0, 1 : 0)

Stav série           1 : 1

Do druhého zápasu série obou týmu lépe vstoupili hosté, kdy v druhé minutě se prosadil hráč Imperators Matěj Vojtek. Ve třetí třetině vyrovnal stav zápasu na 1 - 1 hráč Nebor Pavel Karpeta a utkání musely rozhodnout samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější hráči Nebor a postarali se o vyrovnání série na 1 - 1. Rozhodující branku vstřelil hráč Bogdan Piwko. Další zápas této série je na programu v úterý 13.2 od 20:15h.

HC Ropice – HC Hrádek                             4 : 2       (1 : 1, 2 : 1, 1 : 0)

Stav série           2 : 0

Tým HC Hrádek byl po celá zápas aktivnější a vice se tlačil do ůtoku, ale efektivnější byli v tomto zápase hráči HC Ropice. Kteří o osudu zápasu rozhodli dvěma slepenými góly ve druhé třetině. Hráčem zápasu byl zvolen za hattrick Stanislav Chovaniak. Další zápas série je naplánován na 15.2 od 21:45h.

HC Vendryně – HC Buldogs Hradiště       2 : 5       (2 : 2, 0 : 1, 0 : 2)

Stav série           1 : 1

Tým HC Vendryně do zápasu vstoupil velice dobře, kdy ve 3. minutě vedl 2:0, kdy se postupně prosadili Vitásek a Krenželok. Za hosty ještě v první třetině dvěma góly srovnal hráč Tomáš Kantor. Rozhodující branku vstřelili v druhé třetině hráči týmu Buldogs v přesilové hře, kdy se prosadil Filip Švarba. Zbytek zápasu hráči Buldogs kontrolovali a přidali ještě další dvě branky. Za zmíňku stojí statistika hráče Tomáše Kantora v tomoto zápase za dvě branky a jednu asistenci. Další zápas série je na programu 15.2 od 20:15h.

Tímto zveme fanoušky ke sledování druhého kola čtvrtfinále play off BAHL 2023/2024.