BAHL má odehrány první dva kola letošního ročníku

BAHL má odehrány první dva kola letošního ročníku

PRVNÍ KOLO

V pondělí 16. 9. začal letošní jubilejní ročník Beskydské amatérské hokejové ligy utkáním mezi Imperatory a Kozubovou. Do sezóny lépe vstoupili Imperatoři, kteří nedovolili Kozubové ani jednou skórovat a sami překonali gólmana Ligockého pětkrát.

 

Úterní utkání loňských mistrů s Torpedem Havířov přineslo hned na úvod soutěže překvapivý výsledek - Torpedo vedlo od 23. minuty 3:1, Buldoci dokázali sice v 44:17 zásluhou Filipa Švarby snížit, třetí gól už ale nepřidali a odešli z utkání poraženi. Utkání přineslo také první trest do konce utkání a první rozhodnutí disciplinární komise. Ta se nakonec rozhodla dodatečně Pavla Ciencialu z Buldoků nepotrestat.

Druhé úterní utkání přineslo souboj Hrádku s Pantery, v jejichž brance se po přestupu z Buldoků představil Petr Vejvalka. Ten čelil dvaceti jedna střelám, za své záda pustil v základní hrací době pět puků a nakonec vychytal bod za prohru po samostatných nájezdech.

Ve čtvrtek se na ledové ploše představil také nováček letošního ročníku Ropice. Po výhře 3:2 nad Vendryní si připsal první tři body do tabulky. Posledními celky, které se v prvním kole představily, byly ve čtvrtečním druhém utkání Nebory a Monsters. Nebory svému protivníku vstřelily čtyři góly, sami inkasovali pouze jednou a zvítězily 4:1.

DRUHÉ KOLO

Druhé kolo přineslo hned v pondělním utkání nájezdovou bitvu. Po základní hrací době byl stav mezi Monters a Torpedem 4:4. Jediným úspěšným střelcem se stal Lukáš Rothkogel, který přidal druhý bod na stranu Torpeda.

Úterní utkání hrané od 20:15 přineslo souboj Kozubové a Buldoků, kteří v letošní sezóně zatím nedokázali bodovat. První body do tabulky si po výhře 1:2 připsali Buldoci. Druhé úterní utkání přineslo nejenom první DK challenge v letošní sezóně, ale také nejkurióznější gól v historii BAHL. Z výhry 4:5 se nakonec radoval Hrádek.

Čtvrteční utkání přinesla těsnou výhru Imperatorů nad Pantery a Vendryně nad Neborama. Po dvou kolech se tak na prvním místě tabulky nacházejí Imperatoři, kteří jsou zatím bezchybní, na druhé straně se nachází Kozubová, která se pokusí první body získat ve čtvrtek proti Torpedu.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

25.05.2020 Marian Zawadzki (36)
26.05.2020 Petr Vejvalka (38)
26.05.2020 Jiří Foltýn ► (56)
30.05.2020 Filip Byrtus (17)
01.06.2020 David Spěváček (29)

Najdete nás na Facebooku

FilipHockey GorolWeb.cz Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 256464
Posledních 30 dnů: 4268 | Posledních 7 dnů: 1086 | Poslední den: 39

© 2020 Beskydská amatérská hokejová liga | Všechna práva vyhrazena | lukas.skotnica@hctorpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne