Pomáhej pohybem

Pomáhej pohybem

V rámci akce Hokejem pro dobrou věc, nemůsíte pomoc pouze finanční podporou. Přispět můžete také tím, že chodíte a sbíráte body v aplikaci Nadace ČEZ.

 

 

 

Znáte aplikaci EPP - Pomáhej Pohybem Nadace ČEZ? Pokud ano věnujte body na projekt - Svět nás baví u Rzehaczka. No a pokud ne, je největší čas na to začít body sbírat! Stáhněte si aplikaci jednoduše do telefonu a při každé chůzi či jiné aktivitě ji spusťte! Není nic jednoduššího jak pomoct!

Více informaci o aplikaci - http://www.pomahejpohybem.cz/o-projektu

Spolek Nikdy nejsi sám, který působí na Třinecku, celoročně organizuje volnočasové aktivity pro děti a mládež s postižením. Naši cílovou skupinou jsou osoby s těžšími formami mentálního i fyzického postižení (osoby na vozíku), jelikož právě pro tuto skupinu je velmi málo aktivit. Organizujeme jednorázové akce – canisterapii, muzikoterapii, přednášky pro rodiče, oslavy Dne dětí, pro celé rodiny pak odlehčovací akce, jako jsou velmi oblíbené vícedenní pobyty a tábory.

"Svět nás baví u Rzehaczka!“ je název již třetího táboru, který pořádá spolek Nikdy nejsi sám… z.s. Akce proběhne ve dnech 1. až 6. 7. 2019 v Penzionu Rzehaczek v Dolní Lomné. Penzion je naší základnou, ze které vyrážíme na procházky a výpravy po okolí. U penzionu probíhají pak všechny doprovodné aktivity, např. muzikoterapie – to se pak údolím Dolní Lomné nese zvuk společného bubnování, nebo canisterapie … když nás navštíví čtyřnozí kamarádi. Abychom mohli tábor uskutečnit, každému účastníkovi musíme zajistit dobrovolníka, který se pak o svého svěřence po celou denní i noční dobu svědomitě stará. Na táboře totiž tráví čas děti a mládež s různými druhy postižení. Získané peníze použijeme na zaplacení stravy a ubytování právě pro dobrovolníky. 

Aktuální stav nasbítaných bodů můžete sledovat tady - http://www.pomahejpohybem.cz/#projects

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

25.05.2020 Marian Zawadzki (36)
26.05.2020 Petr Vejvalka (38)
26.05.2020 Jiří Foltýn ► (56)
30.05.2020 Filip Byrtus (17)
01.06.2020 David Spěváček (29)

Najdete nás na Facebooku

FilipHockey GorolWeb.cz Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 256459
Posledních 30 dnů: 4268 | Posledních 7 dnů: 1085 | Poslední den: 34

© 2020 Beskydská amatérská hokejová liga | Všechna práva vyhrazena | lukas.skotnica@hctorpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne