Týmové statistiky

Jak jsme na konci loňské sezóny slibovali, zaměříme se letos více i na týmové statistiky - na začátek jsme si pro vás připravili statistiku trestů spojenou s výběrem nejslušnějšího týmu kola. Dále pak statistiku gólů, přesilovek a oslabení. Do budoucna se budete moci těšit na další rozšíření statistik přesilovek i oslabení a mnoho dalšího.

U každé kategorie je evidováno hned několik aspektů a další budou postupně přibývat. Po třech odehraných kolech je nejméně trestaným celkem Hrádek, který má pouze šest trestných minut, i když nutno dodat, že mu chybí dohrávka utkání s Pantery. Na druhé straně jsou nejtrestanějším týmem Buldoci, kteří odehráli v oslabení 29:39 - necelé dvě třetiny utkání.

Tabulku vede po třech kolech Střítež, která má také nejvíce vstřelených branek - celkem jich doposud nastřílela 21. Na druhém konci tabulky se s nejméně vstřelenými góly drží Hrádek, Torpedo a Buldoci.

V přesilových hrách si zatím vede nejlépe Kozubová, která dokázala využít pět z osmnácti nabízených. Tři týmy již také ve vlastní přesilové hře inkasovali - Monsters, Torpedo a Hrádek.

V oslabení jsou na tom zatím nejlépe Imperatoři, kteří dokázali ubránit všech dvanáct početních výhod soupeře a navíc se v nich dvakrát prosadit. V obou případech byl šťastným střelcem Vojtěch Karch.

Vysvětlivky k trestům:

Od příštího kola budou kompletní statistiky již k vidění také online na webu. Momentálně jsou na webu pouze statistiky k trestům.