Týmové statistiky

Týmové statistiky

Jak jsme na konci loňské sezóny slibovali, zaměříme se letos více i na týmové statistiky - na začátek jsme si pro vás připravili statistiku trestů spojenou s výběrem nejslušnějšího týmu kola. Dále pak statistiku gólů, přesilovek a oslabení. Do budoucna se budete moci těšit na další rozšíření statistik přesilovek i oslabení a mnoho dalšího. 

 

U každé kategorie je evidováno hned několik aspektů a další budou postupně přibývat. Po třech odehraných kolech je nejméně trestaným celkem Hrádek, který má pouze šest trestných minut, i když nutno dodat, že mu chybí dohrávka utkání s Pantery. Na druhé straně jsou nejtrestanějším týmem Buldoci, kteří odehráli v oslabení 29:39 - necelé dvě třetiny utkání.

Tabulku vede po třech kolech Střítež, která má také nejvíce vstřelených branek - celkem jich doposud nastřílela 21. Na druhém konci tabulky se s nejméně vstřelenými góly drží Hrádek, Torpedo a Buldoci.

V přesilových hrách si zatím vede nejlépe Kozubová, která dokázala využít pět z osmnácti nabízených. Tři týmy již také ve vlastní přesilové hře inkasovali - Monsters, Torpedo a Hrádek.

V oslabení jsou na tom zatím nejlépe Imperatoři, kteří dokázali ubránit všech dvanáct početních výhod soupeře a navíc se v nich dvakrát prosadit. V obou případech byl šťastným střelcem Vojtěch Karch.

Vysvětlivky k trestům:

Od příštího kola budou kompletní statistiky již k vidění také online na webu. Momentálně jsou na webu pouze statistiky k trestům.

 

Diskuze

Nejbližší narozeniny

22.06.2019 Ondřej Chalupa ® (31)
23.06.2019 Jaroslav Slováček (40)
23.06.2019 Juan Źarczyński (29)
24.06.2019 Tomáš Turoň ► (32)
28.06.2019 Radek Cienciala ® (33)

Najdete nás na Facebooku

FilipHockey GorolWeb.cz Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 171843
Posledních 30 dnů: 7014 | Posledních 7 dnů: 1601 | Poslední den: 149

© 2019 Beskydská amatérská hokejová liga | Všechna práva vyhrazena | lukas.skotnica@hctorpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne