První kompletně odehrané kolo

Druhý týden v říjnu se povedlo odehrát první kompletní kolo BAHL, které přineslo překvapivé výsledky.

V pondělním utkání mezi Mosty a Stříteží museli rozhodnout až samostatné nájezdy. Ale už během samotného utkání se fanoušci nenudili - první branku vstřelili již ve třetí minutě Mosty, které si do konce první třetiny vypracovali dvougólový náskok. V polovině druhé třetiny bylo po gólech Garbulinského a Chovaniaka srovnáno. Celkem mohli fanoušci ve druhé třetině vidět šest branek, čtyři z nich prošli za záda Tomáše Kantora z Mostů. A stav byl po druhé třetině 4:4. Ve třetí třetině žádný gól nepadl a o vítězi rozhodli až nájezdy. V těch byla v osmé sérii lepší Střítež, která si do tabulky připsala dva body a po dvou zápasech je na druhém místě.

První úterní utkání přineslo souboj mezi Monsters a Hrádkem. Monsters byli po celou dobu utkání na ledě lepším týmem a za výhru 8:1 si připisují první body v letošním ročníku.

Druhé úterní utkání přineslo divokou přestřelku, diváci mohli vidět jedenáct gólů. První branku vstřelily v 17. minutě Pantery, ve 25. minutě srovnával Bogdan Piwko. Pantery dokázaly otočit stav utkání dvěma slepenými góly ve 27. minutě. Ve třetí třetině padlo pět branek, poslední branku vstřelili ve 44. minutě tým z Cieszyna a zvítězil 6:5.

Na rozdíl od úterních utkání bylo první čtvrteční utkání na góly chudé. Na první gól si museli fanoušci počkat do 38. minuty, když se prosadil Fifeger. Odpověď našlo Torpedo ve 42. minutě gólem Ošťádala. O vítězi tak museli rozhodnout až samostatné nájezdy. V nich byli úspěšnější Buldoci. Toto utkání bylo prolomové pro celou soutěž. Poprvé se do hry zapojila žena. Za Torpedo odchytala své první utkání Karolína Veselovská, se kterou vám v brzké době přineseme rozhovor.

Ve druhém čtvrtečním utkání proti sobě nastoupili Imperatoři a Kozubová. Jako první se v 17. minutě prosadili Imperatoři, ale další góly už střílela pouze Kozubová, která zvítězila 4:1.