BAHL zná svůj jízdní řád

BAHL zná svůj jízdní řád

Beskydská amatérská hokejová liga zná svůj jízdní řád na následující sezónu. Nadcházející ročník začne netradičně již v druhém zářijovém týdnu a to na zimním stadionu v Českém Těšíně. Poslední díl napíše základní část ve čtvrtek 24. ledna, vyřazovací boje vypuknou o týden později.

 

 

Celá soutěž se odehraje v Českém Těšíně

První novinkou pro následující ročník je přesunutí celé soutěže na stadion právě do Českého Těšína. Jako třetí hrací den bylo zvoleno pondělí, utkání budou začínat v 21:30. Zbylé hrací dny zůstávají jako v loňských sezónách – úterý a čtvrtek, pouze začátek prvního zápasu je posunut na 20:15 z důvodu větší vytíženosti ledové plochy na zimním stadioně.

 

Finále s prodloužením

Na poslední novinku herního řádu si budou muset fanoušci počkat až na finálový den. Pokud totiž nedojde během finálových utkání k určení vítěze po základní hrací době, nebudou následovat pouze nájezdy, ale stejně jako v profesionálních hokejových ligách se týmy pokusí získat výhru na svou stranu během pětiminutového prodloužení 3 na 3. Pokud ani tehdy nebude rozhodnuto, bude pokračovat série pěti nájezdů k určení vítěze.

 

Na reprízu loňského finále si budeme muset počkat do sedmého kola.

První kolo začne letos již v druhém zářijovém týdnu, jelikož nám bylo na zimním stadioně v Českém Těšíně slíbeno, že mražení ledové plochy začne již na začátku měsíce září a ne až v polovině. „Je to určitě výhoda, že začneme týden dřív, i díky tomu jsme mohli upravit řád ligy a pokusit se o její zatraktivnění.“ líčí místopředsedkyně ligy Petra Nevelöšová.

 

Více informací vám přineseme v dalším článku v polovině srpna!

 

Rozpis celé soutěže naleznete zde - ve formátu PDF případně v Excelu

 

Diskuze

Nejbližší narozeniny

25.05.2019 Marian Zawadzki (35)
26.05.2019 Petr Vejvalka (37)
26.05.2019 Miroslav Novák ► (40)
01.06.2019 David Spěváček (28)
02.06.2019 Tomáš Fajkoš (37)

Najdete nás na Facebooku

FilipHockey GorolWeb.cz Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 165835
Posledních 30 dnů: 7126 | Posledních 7 dnů: 1752 | Poslední den: 157

© 2019 Beskydská amatérská hokejová liga | Všechna práva vyhrazena | lukas.skotnica@hctorpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne