Dvojrozhovor se staronovým vedením ligy

Dvojrozhovor se staronovým vedením ligy

Před krátkou dobou byl na schůzi ukončen letošní 8. ročník ligy. Již od tohoto týdne ale začaly přípravy na ten příští, devátý. Staronové vedení soutěže ve složení Lukáš Skotnica a Petra Nevelöšová se vrhli do přípravy nového ročníku po hlavě a my vám s nimi přinášíme netradiční dvojrozhovor, abyste i vy věděli, co ligu čeká.
 

1. V první otázce se ještě vrátíme k loňskému ročníku soutěže, jak jej hodnotíte?

 

Lukáš: Myslím si, že se jednalo o velmi povedený ročník. Liga byla opět vyrovnaná, nebyla nouze o překvapivé výsledky, a když pominu první místo Monsters, kteří to měli jisté už dva kola před koncem, tak se až do samého závěru o něco hrálo. Play off a Finálový den se povedli na jedničku.

Co se týče organizace soutěže, tak se jednalo o zlomový ročník. Martin se už  letos víceméně nezapojoval a Jirka se rozhodl skončit po sezóně s hokejem úplně. Přechod na nový web byl docela hektický, ale vše se stihlo. Okolo Vánoc už se pak do řízení soutěže naplno zapojila i Petra a komplet Play off a Finálový den už byl plně v naší režii.

 

Petra: I podle mého názoru se jednalo o povedenou sezónu. Nemůžu ji hodnotit jako vedoucí u Imperatorů, tam je pořád co zlepšovat. Z pohledu ligy si myslím, že jsme se posunuli zase o krůček dál. Povedlo se nám zorganizovat exhibiční utkání, dokázali jsme vybrat peníze na dobré účely...

 

2. Co plánujete pro příští ročník?

 

Petra: Myslím si, že pro hráče i fanoušky budou jistě zajímavé nově zavedené statistiky. Už v letošní sezóně jsme si  část z nich vyzkoušeli během finálového dne. V příští sezóně se pokusíme rozšířit nejen hráčské statistiky, nové budou zapisovány také druhé asistence, povedeme i týmové statistiky

V play-off se pak chceme zaměřit i na statistiky u kterých je potřeba zapojit do sledování více osob, tak abychom byli schopni pokrýt i ty náročnější statistiky (vyhraná vhazování, +/- body)

Další novinkou, kterou chystáme je doladění informací na webu. I zde bychom chtěli rozšířit možnost sledování statistik, vylepšit vyhledávání a mnoho dalšího.

 

Lukáš: S webem bude ještě spousta práce. Tím, že ten web není náš, ale pouze si ho pronajímáme od Sklub.cz je takové to ladění a funkce navíc trošku komplikovanější. Ale snad se vše časem podaří vykomunikovat a vyladit k naší úplné spokojenosti.

Momentálně se chystá další důležitý krok pro BAHL a tím bude založení zapsaného spolku, tak abychom mohli fungovat zcela oficiálně. To je úkol číslo jedna, který bychom chtěli stihnout do startu příštího ročníku.

 

3. Je ještě něco, na co se můžou diváci těšit?

Lukáš: Těch plánů a vylepšení jak udělat ligu pro hráče i fanoušky ještě zajímavější je hodně. Letošní exhibice byla taková první vlaštovka. Ohlasy na tuto akci byli hodně pozitivní, proto asi určitě vyzkoušíme nějakou exhibici i v rámci BAHL, možná nějaké turnaje atd. Nechte se překvapit, rozhodně je toho hodně, co bychom chtěli od příští sezóny podnikat.

4. Poslední otázka, jaké máte plány na léto?

Petra: V létě se těším hlavně na odpočinek. Během celého roku je práce okolo hokeje hodně, takže aspoň v červenci si od něj ráda odpočinu, než se v srpnu zase naplno pustím do plánování následující sezóny nejen u BAHLu, ale hlavně u týmu HC Vlci Český Těšín. 


Lukáš: Já se obávám, že letos žádný letní odpočinek od hokeje nebude. Už teď se pracuje na založení spolku a v průběhu května už je třeba začít plánovat další ročník. Je to pořád něco. 


Rád bych využil mediálního prostoru a oficiálně tady poděkoval Jirkovi Jurošovi a Martinovi Lisztwanovi za všechnu tu práci, kterou pro BAHL odvedli. Od založení až po letošní ročník se podíleli na vedení BAHL a ono se to nezdá, ale je to opravdu spousta a spousta práce! Díky kluci, jste borci, že jste to vydrželi tolik let! 


 

Diskuze

Nejbližší narozeniny

25.05.2019 Marian Zawadzki (35)
26.05.2019 Petr Vejvalka (37)
26.05.2019 Miroslav Novák ► (40)
01.06.2019 David Spěváček (28)
02.06.2019 Tomáš Fajkoš (37)

Najdete nás na Facebooku

FilipHockey GorolWeb.cz Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 165834
Posledních 30 dnů: 7127 | Posledních 7 dnů: 1757 | Poslední den: 156

© 2019 Beskydská amatérská hokejová liga | Všechna práva vyhrazena | lukas.skotnica@hctorpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne