Vyhlášení nejlepších hráčů letošního ročníku

Vyhlášení nejlepších hráčů letošního ročníku

Po konci soutěže došlo k vyhlášení nejlepších hráčů sezóny. Jako každoročně byli vyhlášeni nejproduktivnější hráč, nejlepší střelec, nejlepší gólman, obránce a nejužitečnější hráč play-off.

 

 

 

Nejproduktivnější hráč a nejlepší střelec
Ondřej Chalupa - MONSTERS

Hned dvě ocenění získal Ondřej Chalupa. Nejen, že se stal nejlepším střelcem základní části soutěže, navíc ovládl i kategorii nejproduktivnějšího hráče.

Jako nejlepší střelce soutěže nastřílel za osmnáct zápasů dvacet tři gólů, druhého Filipa Švarbu přestřílel pouze o dvě branky, o stejný počet kanadských bodů pak nad stejným hráčem vyhrál kanadské bodování, jelikož v asistencích byli oba dva hráči stejně úspěšní - nasbírali jich celkem čtrnáct.

V play-off pak přidal v sedmi utkáních dalších čtrnáct kanadských bodů a i vyhrál obě kategorie i v nadstavbové části.

Nejlepší gólman
Milan Ligocki - HC KOZUBOVÁ

V základní části nastoupil do dvanácti utkání, z nichž v osmi slavil vítězství. Hned ve dvou utkáních za svá záda nepustil ani jeden puk, ve zbylých utkáních pak drží průměr 2,17 gólu na zápas. S úspěšností 90, 27 % byl jedním ze tří gólmanů, kteří se v základní části dostali přes devadesát procent, ale ani jeden z nich nenastoupil do tolika utkání jako Milan Ligocki.

V play-off dotáhl Milan svůj tým až do finále. Z deseti zápasů dovedl svůj tým k vítězství šestkrát. Připsal si celkem 236 zákroků, za svá záda pustil pouze 32 střel. S tímto počtem obdržených branek se dostal na 88% úspěšnosti.

Obránce sezóny
Piotr Szmek - HC KOZUBOVÁ

Nejlepším obráncem sezóny byl ligovou komisí zvolen Piotr Szmek. Ten v základní části nastoupil do šestnácti utkání, v nichž nasbíral osm kanadských bodů za šest gólů a dvě asistence. V play-off pak přidal další tři body za gól a asistenci.

Nejužitečnější hráč PLAY-OFF
Milan Drapa - HC HRÁDEK

V play-off nastoupil Milan ke všem utkáním, kromě prvního utkání semifinálové série. V šesti zápasech nasbíral devět kanadských bodů za šest gólů a tři asistence. Což by se rovnalo bodu a půl na zápas. To ale úplně u Milana Drapy neplatí, jelikož ten stihl nejvíce kanadských bodů nasbírat ve finálovém utkání za tři góly.

Dvěma góly a dvěma asistencemi pomohl ve čtvrtfinále vyřadit HC Torpedo Havířov, gólem a asistencí pak přispěl k postupu přes Monsters do finále.

V brzké době se můžete těšit na rozhovory s jednotlivými hráči.

Diskuze

Nejbližší narozeniny

25.05.2019 Marian Zawadzki (35)
26.05.2019 Petr Vejvalka (37)
26.05.2019 Miroslav Novák ► (40)
01.06.2019 David Spěváček (28)
02.06.2019 Tomáš Fajkoš (37)

Najdete nás na Facebooku

FilipHockey GorolWeb.cz Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 165835
Posledních 30 dnů: 7127 | Posledních 7 dnů: 1755 | Poslední den: 157

© 2019 Beskydská amatérská hokejová liga | Všechna práva vyhrazena | lukas.skotnica@hctorpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne