BAHL v číslech - PŘEDKOLO

BAHL v číslech - PŘEDKOLO

V letošním roce se předkolo play-off odehrálo poprvé v novém formátu. Poslední čtyři celky tabulky po základní části se utkali systémem každý s každým. Do předkola se týmům přenášeli body ze základní části, a jelikož byla tabulka letos vyrovnaná, musely se všechny týmy snažit až do posledního utkání.

 

 

Tabulka po základní části
7. Monsters                       22 bodů
8. HC Pantery Cieszyn     19 bodů
9. HC Ropice                     16 bodů
10. HC Kozubová              14 bodů

Monsters si účast ve čtvrtfinále zařídili již po druhém odehraném kole. O druhém postupujícím ale musely rozhodnout až utkání ve třetím kole. Ropice v prvním utkání vyhrála nad Kozubovou 5:2. Jenže aby postoupila do čtvrtfinále, musela doufat v zaváhání Panterů. To se nakonec nestalo, Panteři si v posledním utkání poradili s Monstry 3:7 a doplnili Monstry jako druhý postupující celek do čtvrtfinále.

Tabulka po předkole
7. Monsters                        26 bodů
8. HC Pantery Cieszyn      23 bodů

9. HC Ropice                       22 bodů
10. HC Kozubová                18 bodů

Individuální statistiky ovládli hráči Panterů - osm kanadských bodů si připsali Mateusz Krzak a Krzysztof Bryniarski. První jmenovaný za pět gólů a tři asistence, druhý za dvě branky a šest nahrávek. Pět gólů vstřelili ve třech odehraných utkáních Mateusz Dudkiewicz a Mateusz Krzak. Krzysztof Bryniarski se se svými šesti asistencemi umístil na prvním místě této statistiky.

Nejužitečnějším hráčem z týmu Monsters se stal se třemi kanadskými body Ondřej Chalupa. Stejným počtem bodů pomohl svému týmu nejužitečnější hráč Ropice - Martin Trpišovský. Z týmu Kozubové se stal nejužitečnějším hráčem David Haratyk se pěti kanadskými body, které si připsal za tři góly a dvě asistence.

Všechny čtyři týmy vsadili v play-off na jediného gólmana. Nejvíc zásahů si připsal Milan Ligocky z Kozubové, nejméně střel za svá záda pustil Antonín Tropišovský z Ropice - osm, zvítězil také ve statistice úspěšnosti, jako jediný se dostal přes 88%.

Nejvíce času na trestné lavici strávili během předkola hráči Kozubové. Ti na ni usedli hned jedenáctkrát, čtyřikrát z těchto případů dokázali soupeři přečíslení využít - dvakrát se to podařilo Panterům, dvakrát Ropici. Jediným týmem, který dokázal své oslabení využit, byli Panteři, kteří skórovali v oslabení v posledním utkání proti Monstrům a zvyšovali na 5:3.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

04.03.2021 Jan Lamacz ®► (29)
05.03.2021 Milan Drapa (41)
05.03.2021 Radim Nevrlý ® (46)
08.03.2021 Marian Cienciala ® (36)
09.03.2021 Tomáš Suszka ® (30)

Najdete nás na Facebooku

FilipHockey GorolWeb.cz Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 295053
Posledních 30 dnů: 3239 | Posledních 7 dnů: 698 | Poslední den: 71

© 2021 Beskydská amatérská hokejová liga | Všechna práva vyhrazena | lukas.skotnica@hctorpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne