BAHL v číslech - NEJUŽITEČNĚJŠÍ HRÁČI ČTVRTFINÁLE

BAHL v číslech - NEJUŽITEČNĚJŠÍ HRÁČI ČTVRTFINÁLE

Kteří hráči pomohli svým týmům ve čtvrtfinále nejlépe? Z každého týmu jsme vybrali nejlepšího hráče, který se v kanadském bodování umístil na prvních místech tabulky. 


Pokud bychom se měli podívat na první desítku kanadského bodování, našli bychom v ní zástupce pouze pěti týmů, největší zastoupení mají Nebory, hned pětinásobné. Naopak se do ní neprobojovali hráči z Torpeda, Panterů a Buldoků.

Přehled všech střelců čtvrtfinále, naleznete zde.

 

HC NEBORY

Nejlepším hráčem HC Nebory se stal Miroslav Mucha, který v letošním roce dominoval v celém ročníku. Ve čtvrtfinále odehrál pouze dva utkání, v nich ale stihl střelit čtyři góly a na dalších pět nahrát. Což znamená, že měl 4,5 KB na zápas a oproti základní části je to skoro o dva kanadské body na zápas v průměru více.

HC PANTERY CIESZYN

Nikdo z hráčů Panterů se do první desítky kanadského bodování nedostal. Nejlepší hráč Mirosław Chodak nasbíral ve třech odehraných utkáních pouze dva kanadské body za jeden gól a asistenci.  

HC TORPEDO HAVÍŘOV

Ani hráči Torpeda se do první desítky bodování nedostali, nejlepším hráčem byl Martin Štěbra s jedním gólem a třemi asistencemi.

HC BULDOGS HRADIŠTĚ

Buldoci jsou třetím celkem, který nemá ani jednoho ze svých hráčů v první desítce kanadského bodování. Jakub Vanda nasbíral čtyři body za dva góly a dvě asistence.

HC IMPERATORS TŘINEC

Lukáš Marthaus si připsal pět kanadských bodů a společně s Václavem Karchem se dělí o dva poslední místa první desítky kanadského bodování. Oba dva vstřelili v pěti zápasech tři góly a na další dva spoluhráčům nahráli. 

HC HRÁDEK

Jakub Pav nasbíral stejně jako dvojice z Imperatorů pět kanadských bodů, Jakub ale za čtyři góly a jednu asistenci. 

HC VENDRYNĚ

Marian Cienciala odehrál také všech pět utkání čtvrtfinále, ve ktrerých si připsal šest kanadských bodů za čtyři góly a dvě asistence.

MONSTERS

Druhým nejužitečnějším hráčem čtvrtfinále a zároveň nejužitečnějším hráčem Monsters se stal Ondřej Chalupa, který v pěti utkáních vstřelil čtyři góly a na další čtyři svým spoluhráčům nahrál.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

25.05.2020 Marian Zawadzki (36)
26.05.2020 Petr Vejvalka (38)
26.05.2020 Jiří Foltýn ► (56)
30.05.2020 Filip Byrtus (17)
01.06.2020 David Spěváček (29)

Najdete nás na Facebooku

FilipHockey GorolWeb.cz Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 256462
Posledních 30 dnů: 4267 | Posledních 7 dnů: 1085 | Poslední den: 37

© 2020 Beskydská amatérská hokejová liga | Všechna práva vyhrazena | lukas.skotnica@hctorpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne