Saves help

Saves help

Saves help je projet Šimona Hrubce, výborného českého gólmana, který se rozhodl vnést do hokeje jiný rozměr, než ten sportovní.

 


 

Společně s dalšími gólmany přispívají na dobročinné účely za každý odchytaný zákrok 10 Kč. Během play-off se k těmto gólmanům rozhodl připojit také Marian Franek z HC Nebory. Kromě Mariana se do projektu rozhodl zapojit také Eda Wantulok z HC Hrádek a Pavel Žwak z HC Imperators Třinec. 

Jak to brankářům chytá, můžete sledovat na webových stránkách ligy kde je v sekci Statistiky speciální stránka Saves help -  https://www.bahl.cz/saves-help/

Saves help děkujeme za puky, se kterými bude celé play-off odehráno. Pokud byste měli i vy rádi puk Saves help ve své sbírce, neváhejte zabousit na jejich weboé stránky (https://eshop.saveshelp.cz/), kde si kromě puku můžete zakoupit také třeba tričko nebo mikinu a pomoci tím dobré věci. 

Jistě jste také na facebooku či jinde na webu zaregistrovali v minulých dnech projekt "O kapku lepší hokej", který organizuje Český svaz ledního hokeje společně s nadací Kapka Naděje. 

Již od roku 2000 pomáhá Nadační fond Kapka naděje zachraňovat dětské pacienty s poruchou krvetvorby, nádorovými onemocněními a ty, jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně. Cílem fondu je zlepšovat vybavenost českých nemocnic, přispět ke zlepšení psychické pohody léčených dětí i jejich rodičů. Výtěžek projektu O kapku lepší hokej půjde právě na podporu dětských pacientů s onkologickými onemocněními.

Kromě osvěty dárcovství krve a kostní dřeně je smyslem projektu také získat finanční prostředky. Finančně přispět můžete zejména nákupem dresů hokejové reprezentace a hokejek kapitánů extraligových či prvoligových celků. Aukce proběhne v březnu na webu sportovniaukce.cz. Dále je možnost, si na webu Kapky naděje zakoupit oranžovou stužku. Podpořit můžete nadaci i darováním svých Shell ClubSMART bodů. Prostřednictvím portálu Shell ClubSmart odešlete libovolný počet bodů, které chcete věnovat Nadačnímu fondu Kapka naděje, případně o jejich odečtení požádejte obsluhu čerpací stanice Shell. Společnost Shell Czech Republic a.s. následně poukáže na konto Nadačního fondu 1 Kč za každý vámi darovaný Shell ClubSmart bod. 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

03.04.2020 Ondřej Szuscik (34)
05.04.2020 Marek Berbr (44)
06.04.2020 Mateusz Krzak ® (31)
07.04.2020 Daniel Kantor (17)
12.04.2020 Vojtěch Karch ® (31)

Najdete nás na Facebooku

FilipHockey GorolWeb.cz Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 249135
Posledních 30 dnů: 7209 | Posledních 7 dnů: 1320 | Poslední den: 51

© 2020 Beskydská amatérská hokejová liga | Všechna práva vyhrazena | lukas.skotnica@hctorpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne