Kdo má šanci zvednout nad hlavu pohár pro vítěze základní části?

Kdo má šanci zvednout nad hlavu pohár pro vítěze základní části?

Do konce základní části zbývají tři kola a maximálně devět bodů, které si můžou týmy připsat do tabulky. Je to hodně nebo málo? Pojďme se podívat, jak moc to dokáže s tabulkou ještě zamíchat?

O Pohár pro vítěze základní části bojují v tuto chvíli tři týmy. Nejlépe nakročeno mají k celkovému vítězství Nebory, které i po patnáctém kole drží první místo v tabulce s náskokem čtyř bodů nad druhým Hrádkem. Ten, stejně jako třetí Imperatoři, má také ještě stále šanci na zisk poháru, musí ale v posledních třech kolech zabrat a čekat na zaváhání jednoho ze svých soupeřů.

Čtvrté místo momentálně drží Torpedo, které má náskok tří bodů nad pátými Buldoky. Torpedo má účast v play-off už taky skoro 100% jistou, aby do play-off nepostoupili, nesměli by hráči Torpeda získat z posledních tří utkání už ani bod a týmy nacházející se v tabulce pod nimi naopak bodovat naplno. Rozhodující bude utkání Vendryní s Pantery. Pokud Vendryně nebo Panteři vyhrají za tři body, má Torpedo účast v play-off jistou. Pokud by došlo k dělbě bodů, mohlo by se stát, že si při špatné konstalaci hvězd bude muset Torpedo účast vybojovat v předkole.

Buldoci musí o play-off ještě zabojovat. V posledních třech kolech ale nemají nejlehčí los. Tento týden je čeká Hrádek, pak Imperatoři a v posledním kole narazí na Monsters, kteří stejně jako oni body nutně potřebují. 

Ropice je jediným celkem, který si již play-off přímou cestou nevybojuje. Na momentálně šestý celek ztrácí deset bodů, což je v tuto chvíli nereálné na zisk. Ostatní tři celky na 7. - 9. místě ale ještě mají o co bojovat a tak až do poslední chvíle jistě budou všechny zápasy hodně vyostřené, protože všechny týmy budou chtít body. Ať už na přímý postup do play-off či na lepší startovní pozici během předkola.

Kdo nakonec postup vybojuje a jak bude vypadat tabulka po 18. kole se dozvíme poslední lednový týden. Od února pak začíná play-off jehož rozlosování můžete již dnes  vidět na webu v Rozpisu soutěže.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

15.07.2020 Petr Mlčoch (45)
15.07.2020 Martin Chmiel (26)
16.07.2020 Jaroslav Rozkydal (39)
17.07.2020 Robert Cienciala (46)
19.07.2020 David Suszka (35)

Najdete nás na Facebooku

FilipHockey GorolWeb.cz Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 263562
Posledních 30 dnů: 3997 | Posledních 7 dnů: 913 | Poslední den: 21

© 2020 Beskydská amatérská hokejová liga | Všechna práva vyhrazena | lukas.skotnica@hctorpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne