Kdo má šanci zvednout nad hlavu pohár pro vítěze základní části?

Kdo má šanci zvednout nad hlavu pohár pro vítěze základní části?

Do konce základní části zbývají tři kola a maximálně devět bodů, které si můžou týmy připsat do tabulky. Je to hodně nebo málo? Pojďme se podívat, jak moc to dokáže s tabulkou ještě zamíchat?

O Pohár pro vítěze základní části bojují v tuto chvíli tři týmy. Nejlépe nakročeno mají k celkovému vítězství Nebory, které i po patnáctém kole drží první místo v tabulce s náskokem čtyř bodů nad druhým Hrádkem. Ten, stejně jako třetí Imperatoři, má také ještě stále šanci na zisk poháru, musí ale v posledních třech kolech zabrat a čekat na zaváhání jednoho ze svých soupeřů.

Čtvrté místo momentálně drží Torpedo, které má náskok tří bodů nad pátými Buldoky. Torpedo má účast v play-off už taky skoro 100% jistou, aby do play-off nepostoupili, nesměli by hráči Torpeda získat z posledních tří utkání už ani bod a týmy nacházející se v tabulce pod nimi naopak bodovat naplno. Rozhodující bude utkání Vendryní s Pantery. Pokud Vendryně nebo Panteři vyhrají za tři body, má Torpedo účast v play-off jistou. Pokud by došlo k dělbě bodů, mohlo by se stát, že si při špatné konstalaci hvězd bude muset Torpedo účast vybojovat v předkole.

Buldoci musí o play-off ještě zabojovat. V posledních třech kolech ale nemají nejlehčí los. Tento týden je čeká Hrádek, pak Imperatoři a v posledním kole narazí na Monsters, kteří stejně jako oni body nutně potřebují. 

Ropice je jediným celkem, který si již play-off přímou cestou nevybojuje. Na momentálně šestý celek ztrácí deset bodů, což je v tuto chvíli nereálné na zisk. Ostatní tři celky na 7. - 9. místě ale ještě mají o co bojovat a tak až do poslední chvíle jistě budou všechny zápasy hodně vyostřené, protože všechny týmy budou chtít body. Ať už na přímý postup do play-off či na lepší startovní pozici během předkola.

Kdo nakonec postup vybojuje a jak bude vypadat tabulka po 18. kole se dozvíme poslední lednový týden. Od února pak začíná play-off jehož rozlosování můžete již dnes  vidět na webu v Rozpisu soutěže.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

06.04.2020 Mateusz Krzak ® (31)
07.04.2020 Daniel Kantor (17)
12.04.2020 Vojtěch Karch ® (31)
16.04.2020 Pavel Sabela (43)
17.04.2020 Roman Linek (29)

Najdete nás na Facebooku

FilipHockey GorolWeb.cz Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 249601
Posledních 30 dnů: 6500 | Posledních 7 dnů: 998 | Poslední den: 103

© 2020 Beskydská amatérská hokejová liga | Všechna práva vyhrazena | lukas.skotnica@hctorpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne