Týmové bodování - polovina soutěže

Týmové bodování - polovina soutěže

Ač nám zítra začíná již 11. kolo, vraťme se zpátky ve statistikách do poloviny soutěže. U každého týmu jsme pro vás připravili individuální statistiky jako např. nejtrestanější hráč, počet trestných minut, umístění v tabulce atd.

 

Statistiky jednotlivých týmů - zde.

Jak vypadaly tyto statistiky napříč soutěží?

Nejlepším střelcem se stal Miroslav Mucha z Nebor, ten v devíti odehraných utkáních dokázal svým soupeřům nastřílet sedmnáct branek a velkou mírou se postaral o to, že právě Nebory jsou vedoucím celkem tabulky. Druhým nejlepším střelcem je nováček Marian Cienciala z Vendryně, ten v devíti utkáních skóroval čtrtnáctkrát.

Devět asistencí zaznamenali hned tři hráči, v sedmi odehraných utkání se to podařilo Michalovi Szlaurovi z Hrádku a Marku Jurčíkovi z Monsters, o zápas víc potřeboval Bogdan Piwko z Nebor.

Stejně jako v kategorii nejlepších střelců vévodí Miroslav Mucha a Marian Cienciala tabulce kanadského bodování. První zmiňovaný si za devět utkání připsal dvacetpět kanadských bodů za 17 gólů a 8 asistencí, druhý pak dvacetjedna bodů za 14 gól a 7 asistencí. Třetí místo prozatimně drží Tomáš Suszka z Hrádku s 16 kanadskými body.

Tabulce, ve které si nikdo nepřeje být na první místě, vévodí Vojtěch Karch, ten nasbíral v osmi utkáních 61 tresných minut. Z toho pouze šest za menší dvouminutové tresty, zbývajících 55 nasbíral v utkání proti Torpedu, kdy od rozhdočích obdržel postupně tři vyšší tresty. Podobně je na tom Pavel Cienciala z Buldoků, ten svých 37 trestných minut získal za jeden menší trest, další pak za 5+OK za vražení a jeden osobní 10 minutový trest za nesportovní utkání.

Nejméně trestných minut zatím nasbírala Vendryně - 38, což jsou dva menší tresty na utkání.

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

06.04.2020 Mateusz Krzak ® (31)
07.04.2020 Daniel Kantor (17)
12.04.2020 Vojtěch Karch ® (31)
16.04.2020 Pavel Sabela (43)
17.04.2020 Roman Linek (29)

Najdete nás na Facebooku

FilipHockey GorolWeb.cz Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 249602
Posledních 30 dnů: 6498 | Posledních 7 dnů: 999 | Poslední den: 104

© 2020 Beskydská amatérská hokejová liga | Všechna práva vyhrazena | lukas.skotnica@hctorpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne