14. 10. 2010 se začala psát historie BAHL

Jelikož si letos připomínáme desátou sezónu naší ligy pojďme se ohlédnout za prvním hracím dnem, kterým se právě 14. října 2010 začala psát historie naší ligy.

Ve 20:30 proti sobě nastoupili v prvním utkání Kozubová a Pantery. Z prvního vítězství se radovali Pantery, kteří zvítězili 1:6 po brankách Dudkiewicze (2x), Maciejczyka, Poltoraka a Marka (2x). První jmenovaný byl také historicky prvním střelcem utkání a celé soutěže. Jako rozhodčí byl na první utkání nedelegován Michal Zachara.

Góly: 17. Kostka (Di-Giusto) - 4. Dudkiewicz, 6. Maciejczyk (Lipka T.), 10. Poltorak (Marek), 13. Marek,
13. Marek (Wojcik), 26. Dudkiewicz

Vyloučení
13. PAN Bialonczyk  - SEK
15. KOZ Lisztwan  - PODR
22. PAN Poltorak  - DRZP
29. PAN Skrobol  - PMHL

Soutěž se tehdy hrála ve čtvrtky - v tento den bylo odehráno vždy celé kompletní kolo - tedy tři utkání. Délka jednoho zápasu byla 2x15 minut čistého času.

Ve druhém utkání prvního hracího dne se představili Buldoci a Mosty. Do vedení se sice díky gólu Jakuba Gryče dostali v 11. minutě Buldoci, Mosty ale dokázaly utkání dvěma góly Lyska otočit a zvítězit 1:2.

Góly: 11. Gryč, 25. Lysek (Pieter T.), 27. Lysek (Szmek T.)

Vyloučení
06. BUL Cienciala -  PODR
13. BUL Polcer  - DRZP
24. BUL Vanda - DRZP
26. BUL Gryč - SEK

V neatraktivním čase 23:30 proti sobě nastoupil Hrádek a Střítež. Střítež se dostala do vedení ve 4. minutě góle Honzy Swienczka, Hrádek do konce třetiny srovnal gólem z 10. minuty zásluhou Branczyka. Bohatší na góly byla druhá třetina, ve které nejprve Hrádek zvýšil v 15. minutě gólem Cieslara.
17. minuta přinesla hned tři branky a srovnání stavu na 3:3. Víc gólů už Střítež nepřidala a Hrádek dvěma góly Szlaura otočil utkání ve svůj prospěch.

Góly: 4. Swienczek J. (Pastorek), 17. Swienczek J. (Swienczek T.), 17. Nogol - 10. Branczyk (Fizek), 15. Cieslar, 17. Cieslar, 28. Szlaur, 30. Szlaur (Pav J.)