Rozpis soutěže

1.kolo

1. STR - PAN; Český Těšín 19.9.2017
2. KOZ - MON; Český Těšín 19.9.2017
3. BUL - NEB; Havířov  
4. HRA - TOR; Český Těšín 21.9.2017
5. MOS - IMP; Český Těšín 21.9.2017


2.kolo

1. IMP - NEB; Český Těšín 26.9.2017
2. TOR - MOS; Český Těšín 26.9.2017
3. KOZ - PAN; Český Těšín 28.9.2017
4. BUL - HRA; Český Těšín 28.9.2017
5. STR - MON; Havířov

 
3.kolo

1. KOZ - STR; Český Těšín 3.10.2017
2. NEB - HRA; Český Těšín 3.10.2017
3. MON - TOR; Havířov  
4. PAN - MOS; Český Těšín 5.10.2017
5. IMP - BUL; Český Těšín 5.10.2017


4.kolo

1. MON - PAN; Český Těšín 10.10.2017
2. STR - MOS; Český Těšín 12.10.2017
3. NEB - KOZ; Český Těšín 10.10.2017
4. HRA - IMP; Český Těšín 12.10.2017
5. BUL - TOR; Havířov

 
5.kolo

1. MOS - NEB; Český Těšín 17.10.2017 - 20:00hod.
2. KOZ - IMP; Český Těšín 17.10.2017 - 21:30hod.
3. MON - BUL; Havířov  18.10.2017 - 21:00hod.
4. PAN - TOR; Český Těšín 19.10.2017 - 20:00hod.
5. HRA - STR; Český Těšín 19.10.2017 - 21:30hod.


6.kolo

1.NEB - MON; Český Těšín 24.10.2017 - 20:00hod.
2. TOR - KOZ; Havířov  25.10.2017 - 21:00hod.
3. PAN - HRA; Český Těšín 24.10.2017 - 21:30hod.
4. STR - IMP; Český Těšín 26.10.2017 - 20:00hod.
5. MOS - BUL; Český Těšín 26.10.2017 - 21:30hod.


7.kolo

1. NEB - TOR; Havířov  21:00hod.
2. MON - HRA; Český Těšín 31.10.2017 - 20:00hod.
3. BUL - STR; Český Těšín 31.10.2017 - 21:30hod.
4. MOS - KOZ; Český Těšín 2.11.2017 - 20:00hod.
5. IMP - PAN; Český Těšín 2.11.2017 - 21:30hod.


8.kolo

1. TOR - STR; Havířov  8.11.2017 - 21:00hod.
2. PAN - NEB; Český Těšín 7.11.2017 - 21:30hod.
3. HRA - MOS; Český Těšín 9.11.2017 - 21:30hod.
4. IMP - MON; Český Těšín 9.11.2017 - 20:00hod.
5. BUL - KOZ; Český Těšín 7.11.2017 - 20:00hod.


9.kolo

1. NEB - STR; Český Těšín 14.11.2017 - 20:00hod.
2. KOZ - HRA; Český Těšín 14.11.2017 - 21:30hod.
3. PAN - BUL; Český Těšín 16.11.2017 - 20:00hod.
4. MON - MOS; Český Těšín 16.11.2017 - 21:30hod.
5. IMP - TOR; Havířov

 
10.kolo

1. TOR - HRA; Český Těšín 21.11.2017 - 20:00hod.
2. MON - KOZ; Český Těšín 21.11.2017 - 21:30hod.
3. NEB - BUL; Havířov  - 22.11.2017 - 20:45hod.
4. PAN - STR; Český Těšín 23.11.2017 - 20:00hod.
5. IMP - MOS; Český Těšín 23.11.2017 - 21:30hod.


11.kolo

1. HRA - BUL; Český Těšín 28.11.2017
2. MOS - TOR; Český Těšín 30.11.2017
3. PAN - KOZ; Český Těšín 28.11.2017
4. NEB - IMP; Český Těšín 30.11.2017
5. MON - STR; Havířov  29.11.2017 - 20:45hod.


12.kolo

1. BUL - IMP; Český Těšín 5.12.2017
2. HRA - NEB; Český Těšín 5.12.2017
3. MOS - PAN; Český Těšín 7.12.2017
4. STR - KOZ; Český Těšín 7.12.2017
5. TOR - MON; Havířov  6.12.2017 - 20:30hod.


13.kolo

1. KOZ - NEB; Český Těšín 12.12.2017
2. IMP - HRA; Český Těšín 12.12.2017
3. MOS - STR; Český Těšín 14.12.2017
4. TOR - BUL; Havířov  13.12. 2017 - 21:15hod.
5. PAN - MON; Český Těšín 14.12.2017


14.kolo

1. IMP - KOZ; Český Těšín 19.12.2017
2. NEB - MOS; Český Těšín 19.12.2017
3. BUL - MON; Havířov  20.12.2017 - 21:15hod.
4. TOR - PAN; Český Těšín 21.12.2017
5. STR - HRA; Český Těšín 21.12.2017


15.kolo

1. MON - NEB; Český Těšín 2.1.2018
2. KOZ - TOR; Český Těšín 2.1.2018
3. HRA - PAN; Havířov  3.1.2018 - 21:00hod.
4. IMP - STR; Český Těšín 4.1.2018
5. BUL - MOS; Český Těšín 4.1.2018


16.kolo

1. TOR - NEB; Havířov  10.1.2018 - 20:45hod.
2. HRA - MON; Český Těšín 9.1.2018
3. STR - BUL; Český Těšín 9.1.2018
4. KOZ - MOS; Český Těšín 11.1.2018
5. PAN - IMP; Český Těšín 11.1.2018


17.kolo

1. NEB - PAN; Český Těšín 18.1.2018
2. STR - TOR; Havířov  17.1.2018 - 21:00hod.
3. MOS - HRA; Český Těšín 16.1.2018
4. KOZ - BUL; Český Těšín 18.1.2018
5. MON - IMP; Český Těšín 16.1.2018


18.kolo

1. TOR - IMP; Havířov  24.1.2018 - 21:00hod.
2. HRA - KOZ; Český Těšín 23.1.2018
3. MOS - MON; Český Těšín 23.1.2018
4. BUL - PAN; Český Těšín 25.1.2018
5. STR - NEB; Český Těšín 25.1.2018

Tabulka

1. Monsters 18 88:51 41
2. HC Kozubová 18 46:42 36
3. HC Torpedo Havířov 18 71:48 35
4. HC Buldogs Hradiště 18 75:53 31
5. HC Imperators Třinec 18 60:50 31
6. HC Hrádek 18 64:63 27
7. HC Nebory B 18 49:55 23
8. HC Technici Střítež 18 56:64 20
9. CJTH Czarne Pantery 18 48:91 16
10. HC Dynamo Mosty 18 41:81 10

Kompletní tabulka

Kanadské bodování

Nejbližší narozeniny

21.06.2018 Mirosław Przywara (38)
21.06.2018 Jan Liszka (49)
22.06.2018 Ondřej Chalupa (30)
23.06.2018 Jaroslav Slováček (39)
23.06.2018 Juan Źarczyński (28)

Najdete nás na Facebooku

FilipHockey opravené hokejky GorolWeb.cz Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 67547
Posledních 30 dnů: 4196 | Posledních 7 dnů: 769 | Poslední den: 9

© 2018 Beskydská amatérská hokejová liga | Všechna práva vyhrazena | lukas.skotnica@hctorpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne