Máme nový WEB!

Máme nový WEB!

Máme nový Web!

Malé překvapení jsme si nachystali pro všechny na začátek nové sezóny. Ohlasy, že by už bylo potřeba nového Webu jsme slýchávali minimálně dvě sezóny. Je pravdou, že Joomla, na které běžel starý web nebyla pro hokejovou ligu zcela ideální. Statistik bylo sice dost, ale vše nebylo příliš přehledné a k něčemu se "proklikat" občas zabralo nějaký ten čas. Navíc celý ten script stránek byl primárně určen pro fotbal. Když jsme tedy byli postaveni před situaci, že Martin Lisztwan už se dále nechtěl o starý web starat bylo potřeba hledat náhradní řešení. Web, který bude svým prostředím přehledný, rychlý a hlavně snadný pro veškerou editaci a zadávání dat do systému. Pouhý týden před začátkem ligy bylo rozhodnuto, že využijeme služeb kluků ze stránek sklub.cz a náš nový web umístíme právě do jejich systému. 

Během dvou dnů (no, spíše nocí...) byla do systému zadána kompletní databáze hráčů pro letošní sezónu a také kompletní rozpis zápasů. Nová sezóna je tak plně připravená a funkční! Za pochodu už pak budou probíhat ještě nějaké grafické úpravy a taky hlavně zadávání historických dat. Prosíme o strpení, protože se jedná o mraky zápasů, které již byli odehrány. Dát vše pozpátku dohromady nebude jednoduché, ale v průběhu letošní sezóny to snad zvládneme.

Pevně věřím, že se nový web bude líbit a všem kteří se kolem BAHL pohybují bude vyhovovat. Momentálně nejsme v pozici, že bychom mohli investovat tisíce do výroby zcela nového webu jen podle našich potřeb. Myslím, že je to i zbytečné, protože vše co potřebujeme zde máme a nějaké drobné úpravy nám určitě sklub.cz po dohodě dodělá.

Určitě budeme rádi za vaše podněty. Co třeba vylepšit atd. Piště, sdílejte a šiřte nové stránky BAHL do světa, ať se o nás ví!

Diskuze

Nejbližší narozeniny

20.03.2018 Krzysztof Staniek (35)
21.03.2018 Marek Pav (32)
21.03.2018 Petr Bocek (45)
21.03.2018 Pavel Kolář (24)
22.03.2018 Eduard Tomanek (46)

Najdete nás na Facebooku

FilipHockey opravené hokejky Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 47881
Posledních 30 dnů: 8378 | Posledních 7 dnů: 2276 | Poslední den: 223

© 2018 Beskydská amatérská hokejová liga | Všechna práva vyhrazena | lukas.skotnica@hctorpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne