Hrádek je zápas od finále, Kozubová vyrovnala

Do druhého utkání vstoupil lépe Hrádek, který se do vedení dostal už po 36 vteřinách zásluhou Michala Goryla. Monsters ale vyrovnali
o minutu později gólem Ondřeje Chalupy. V první třetině přidal každý ještě po jedné brance a na světelné tabuli tak svítilo po jejím konci 2:2.
Ve 23. minutě dokázali Monsters otočit vývoj zápas, opět zásluhou Ondřeje Chalupy, který zkompletoval hattrick. Hrádek ale ve 26. minutě vyrovnal, když se ve vlastním dvojnásobném oslabení trefil Marek Pav. Na konci druhé třetiny si vedení na svou stranu vrátil Hrádek, tentokrát využitou dvojnásobnou přesilovou hrou. Ve třetí třetině přidal Hrádek další čtyři branky, Monsters pouze čtvrtým gólem Ondřeje Chalupy korigovali na konečných 8:4 a druhý bod v sérii si připisuje Hrádek.

HC HRÁDEK - MONSTERS
8:4 (2:2)(2:1)(4:1)
branky: 1. Goryl (Szlaur), 8. Szlaur (Pav M.), 26. Pav M., 30. Szlaur, 31. Branczyk (Pav J.),  33. Cieslar (Bocek), 42. Pav J. (Drapa), 43. Pav M. - 2. Chalupa (Jurčík), 12. Chalupa, 23. Chalupa (Hanák), 38. Chalupa (Klega)

Druhé semifinálové utkání mělo totožný průběh jako vzájemné první kolo letošní série, pouze s tím rozdílem, že tentokrát se z vítězství po nájezdech radovala Kozubová. První třetina nabídla fanouškům na stadioně několik zajímavých akcí, ale gólu se dočkali diváci až ve
21. minutě, když se ve vlastním oslabení trefil Lukáš Marthaus. Ten stejný o tři minuty později přihrával Lukášovi Kušnirákovi, který zvyšoval na 2:0. Kozubová ale dokázala dvěma slepenými brankami na konci druhé třetiny vyrovnat a ve třetí třetině se tak začínalo znovu od začátku. Diváci opět viděli několik slibných akcí na obou stranách, ale gólmani již žádný další puk za svá záda nepustili. O vítězství tak museli stejně jako v minulém utkání rozhodnout nájezdy. V nich byla tentokrát lepší Kozubová, která proměnila první dva a vyrovnává stav série na 1:1.

HC IMPERATORS - HC KOZUBOVÁ
2:3 sn. (0:0)(2:2)(0:0)
branky: 21. Marthaus (Kušnirák), 24. Kušnirák (Marthaus) - 28. D. Haratyk, 29. D. Haratyk, roz. nájezd. - D. Haratyk