Třetí čtvrtfinálové kolo - dva semifinalisté

Třetí čtvrtfinálové kolo přineslo rozuzlení dvou ze čtyř sérií. Hrádek si poradil s Torpedem a Monsters se Stříteží.

V prvním zápase si Hrádek poradil s Torpedem i do třetice a po loňské přestávce se znovu podívají do finálového dne. Hrádek se do vedení dostal hned v první třetině, kdy se dokázal prosadit hned dvakrát. Torpedo dokázalo odpovědět pouze jedním gólem ve 33. minutě, když se prosadil Radim Koziorek. Na více se Torpedo nezmohlo a v letošní sezóně končí před branami semifinále.

HC TORPEDO HAVÍŘOV – HC HRÁDEK 1:2

1:2 (0:2)(0:0)(1:0)

branky: 33. Koziorek – 7. Branczyk (Cieslar), 10. Drapa (Branczyk)

Stejný matchball měli na svých hokejkách také Imperatoři. Těm nevyšel vstup do utkání a po první třetině prohrávali 2:0. Na začátku druhé třetiny snížil na rozdíl jediné branky Vojta Karch, ale Buldoci dokázali rychle odpovědět. Na 3:2 snižoval ve 28. minutě Honza Uherek, ale Buldoci odpověděli gólem z buly a po dvou třetinách vedli o dvě branky. Ve třetí třetině přidali pátý gól a snížili v sérii na 2:1.

HC BULDOGS HRADIŠTĚ – HC IMPERATORS TŘINEC

5:2 (2:0)(2:2)(1:0)

branky: 6. Kurowski (Matůšek), 7. Fifeger (Švarba), 21. Švarba (Till), 27. Ciasnocha (Mikula), 38. Švarba (Till) – 17. Karch Vo. (Vitásek), 27. Uherek (Guzdek)

K prvnímu čtvrtečnímu utkání nastoupili Monsters proti Stříteži. Střítež se do vedení dostala rychlým gólem ze 2. minuty, ale Monstři dokázali v 5. minutě srovnat na 1:1. Střítež vrátil vedení na hokejky v čase 10:39 Jiří Garbulinský. Monsters dokázali ve druhé třetině otočit na 3:2, ale Střítež ve 25. minutě vyrovnala a utkání tak museli rozhodnout až nájezdy. V těch byli úspěšnější Monsters, kteří proměnili dva ze tří nájezdů a postoupili do semifinálových bojů.

MONSTERS – TECHNICI STŘÍTEŽ

4:3 sn (1:2)(2:1)(0:0)

branky: 5. Linek, 20. Škopek (Chalupa), 24. Chalupa (Klega), 46. Látal – 2. Pastorek (Nogol), 11. Garbulinský (Pastorek), 25. Swienczek (Garbulinský)

V posledním utkání se do dvoubrankového vedení dostaly Nebory, ale Kozubová dokázala stav utkání otočit a na začátku druhé třetiny vedla 3:2. Nebory dokázaly odpovědět ve 25. minutě, ale Kozubová si vedení vrátila gólem 22 sekund před druhou sirénou. Na začátku třetí třetiny přidala Kozubová další gól a vedla o dvě branky. Nebory sice ještě snížily na 5:3, ale Kozubová si své vedení pojistila ve 42. minutě a ujala se vedení v sérii 2:1.

HC KOZUBOVÁ – HC NEBORY

6:4 (1:2)(3:1)(2:1)

branky: 13. Szotkowski (Cienciala), 23. Cienciala (Szotkowski), 24. Haratyk (Lisztwan), 30. Cienciala (Worek), 31. Blahut (Lisztwan), 42. Szotkowski (Worek) – 3. Szuscik (Běhálek), 9. Bednarz (Hota), 25. Szuscik, 32. Běhálek (Szuscik)