3. kolo odehráno

3. kolo odehráno

Pokusím se vždy po kompletním odehraném kole sepsat alespoň krátkou zprávu a přidat nějaké novinky z BAHL. Uvidíme během sezóny, zda bude pořád o čem psát.

Máme tedy po včerejšku odehrány všechny zápasy 3. kola. Žádný z týmů již není 100% co týče výher. Kozubová, Torpedo i Imperators tentokrát ztráceli body. Kozubová po nepovedeném závěru utkání s Techniky (pěkný report je na FB Techniků) a následné prohře na nájezdy. Torpedo a Imperators své zápasy prohráli. První výhry v sezóně se naopak dočkal Hrádek a první body po vzájemném zápase si připsali i Mosty a Pantery, kteří mají ještě jeden navíc za výhru v nájezdech. Za zmínku ještě určitě stojí již zmíněný obrat Stříteže, za který dokonce musel pro zranění gólmana v 1tř. dochytat zápas hráč z pole. Nutno podotknout, že zrovna Technici mají štěstí v tom, že do branky mohl Tomáš Swienczek, který je bývalým gólmanem :) Stát se to jinému týmu, tak by jsem teď psal asi o zcela jiném výsledku :) Ale na druhou stranu nechci nijak snižovat výkon týmu a to, jak se s celou situací vypořádali, naopak ten závěrečný obrat je obdivuhodný!

 Vysokou laťku pro ostatní týmy nastavili včera hráči v zápase Imperators vs. Buldogs. Počet vyloučených v poměru 6:10 se zase tak často nevidí. Snad těch deset hráčů Buldoků už v letošní sezóně nikdo nepřekoná. Hráči z těchto celků se také prozatím seřadili na čele kanadského bodování. Bratrskou dvojici Karchů rozděluje dvojce Buldoků (Švarba, Fifeger).

Na webu jste si mohli všimnout zase nějakých úprav. Z tabulky je nyní možno prokliknout na stránku týmu. Stejnou funkci nabízí i tabulka kanadského bodování, ze které je možno zobrazit profil hráče. Tato funkce je prozatím dostupná jen z úvodní stránky, ale již brzy by měla být funkční i z celkových statistik.  V záložce "o soutěži" je nyní možno zobrazit i kompletní rozpis soutěže. Brzy budou doplněny i začátky zápasů (v Havířově vždy pouze orientační, upřesněno je to vždy ke konci týdne před následujícím kolem). Ve spodní části stránky se nachází anketa, kde je možné hlasovat o daném tématu. U zápasů, které končí až po samostatných nájezdech se nám prozatím nezobrazuje zkratka "ss" za výsledkem. V adminu je tato funkce aktivní a brzy by už měla být nastavená i na úvodní stránce. Prozatím do zápisu o utkání dopisujeme ručně.

Pokud by vedoucí týmů měli zájem o vložení vlastního komentáře nebo reportu k zápasu popř. počet diváku nebo jiné údaje není to problém, stačí se ozvat a domluvíme se.

Nového pravidla o dopsání hráče na soupisku využili ještě před začátkem 3. kola Pantery, kteří dopsali na soupisku Jiřího Staňka a Torpedo, které využilo hned obě své možnosti a na soupisku umístilo Filipa Hezcka a Pavla Vicherka. Prozatím tedy tohoto nového pravidla využila čtveřice týmů (již dříve Dynamo a Kozubová po jednom hráči).

 

Diskuze

Nejbližší narozeniny

20.03.2018 Krzysztof Staniek (35)
21.03.2018 Marek Pav (32)
21.03.2018 Petr Bocek (45)
21.03.2018 Pavel Kolář (24)
22.03.2018 Eduard Tomanek (46)

Najdete nás na Facebooku

FilipHockey opravené hokejky Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 47883
Posledních 30 dnů: 8380 | Posledních 7 dnů: 2277 | Poslední den: 225

© 2018 Beskydská amatérská hokejová liga | Všechna práva vyhrazena | lukas.skotnica@hctorpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne